Boks na GRANDA PRO 2 w Legia Fight Club. ZDJĘCIA!

W dniu 15 października na gali sportów walki Granda Pro 2 w Legia Fight Club odbyły się trzy pojedynki bokserskie. Zobacz galerię zdjęć!

Na gali Granda Pro 2 w Legia Fight Club oprócz walk K1 i MMA zaprezentowali się również bokserzy.

Paweł Rumiński (debiut) vs Siergiey Krapshyla (4-15, 3 KO)

Pierwsza walka nie potrwała nawet trzy sekundy. Debiutujący na zawodowych ringach Paweł Rumiński doskonałym prawym posłał rywala na deski. Po ciężkim nokaucie Siergiey Krapshyla zanim wstał z ringu dochodził do siebie kilka minut. Konieczna była interwencja służb medycznych. Lepszego rozpoczęcia kariery zawodowej w tak efektownym stylu Paweł Rumiński nie mógł sobie wymarzyć.

Piotr FuryBox Podłucki (1-0, 0 KO) vs Rusłan Rodowicz (14-17, 14 KO) (Białoruś)

Drugi pojedynek rozpoczął się dramatycznie. Zawodnicy zderzyli się głowami, co spowodowało, że Piotr Podłucki rozbił łuk brwiowy i obficie krwawił. Sędzia był nawet skłonny po 1. rundzie przerwać pojedynek. Na szczęście zdecydowana postawa narożnika Podłuckiego wykluczyła taką możliwość. Walka obfitowała w wiele mocnych wymian. Doświadczony Rusłan Rodowicz postawił Polakowi wysoką poprzeczkę. Mimo tego Piotr Podłucki wygrał na punkty.

Michał Olaś (1-0, 1 KO) (LFC) vs Łukasz Rusiewicz (22-25, 13 KO)

W drugiej zawodowej walce Michał Olaś wypunktował na pełnym dystansie weterana ringowego Łukasza Rusiewicza.

Zobacz zdjęcia:

fot. Ireneusz Fryszkowski

Opublikowane przez:

Jeden komentarz

  1. krzysztof
    16 października 2016

    czekamy na konkretną propozycję od Pana Parzęczewskiego i tylko niech tzw ludzie z jego teemu się nie wydurniają i nie krzyczą zaporowych cen bo ani obywatel nie jest gwiazdą tv ani znanym i utytułowanym pięściarzem a przynajmniej jak narazie mniej doświadczonym od Norberta Dąbrowskiego. Oczywiście mogę w tzw przedstarcie z Norbertem sam osobiście podjąć walkę i zrobię to za darmo bo przecież jestem za słaby pewno wedle Pana obozu tak więc koszty odpadają .Pozdrawiam z wyrazami szacunku KRZYSZTOF DRZAZGOWSKI.

Brak możliwości komentowania.